Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Godziny otwarcia:

Pon - Pt  1100-1700

tel. 515-877-900

sskaszubskatecza@wp.pl

""


Przez dwa lata brałyśmy udział w projekcie "Daj Szansę - Pomóż Sobie i Innym", współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej, zorganizowanym przez GOPS w Kartuzach.

Uczestniczyłyśmy w szkoleniu których celem było zdobycie wiedzy i wsparcia umożliwiającego założenie i samodzielne prowadzenie spółdzielni socjalnej:

--"Poradnictwo Specjalistyczne Prawne",

--"Poradnictwo specjalistyczne z zakresu ekonomii socjalnej wraz z wyjazdem studyjnym do Poznania.

W trakcie szkolenia wzrosło nasze zainteresowanie taką formą działalności a przede wszystkim szansa aby stworzyć sobie i innym miejsca pracy o którą na obecnym rynku bardzo ciężko.

Zdeterminowane, postanowiłyśmy wziąć sprawę w swoje ręce.

Skorzystałyśmy z dofinansowania dla osób bezrobotnych oraz niepełnosprawnych, PUP,PFRON w Kartuzach.

Wkład ten umożliwił nam zakup sprzętu potrzebnego do prowadzenia działalności.

Dzisiaj świadczymy usługi gastronomiczne oraz sprzątające.

Od styczniu 2012r. dwie z nas sprzątają cały obiekt Powiatowego Urzędu Pracy.

Z naszej działalności gastronomicznej korzystają "głodni" klienci Kartuz i okolic. Mamy już stałych odbiorców "tęczowych" potraw,którzy raz zasmakowali i wrócili aby się u nas stołować. Zamawiają również potrawy na wynos.

Stawiamy przede wszystkim na jakość i rzetelność naszych usług, nie chcemy zawieść naszych odbiorców, będziemy się starały jak najlepiej wykonywać swoją pracę aby w przyszłości zdobyć jak największą klientelę.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału video na nasz temat

Artykuł na stronie kartuzy.info